Produkty zbożowe

Sery

Rodzaje miodów

Orzechy

Warzywa

Owoce

Dodatki do żywności

Wszystko o kiełkach

Nalewki

Zdrowie

Kontakt

Drogi Czytelniku!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące informacji zawartych w zamieszczanych przez nas artykułach, chciałbyś podzielić się ciekawymi spostrzeżeniami z własnego życia lub uwagami na temat produktów spożywczych, prowadzenia zdrowego trybu życia, diet, przepisów czy innych kwestii poruszanych na serwisie lub chciałbyś po prostu nawiązać z nami kontakt, serdecznie Cię do tego zachęcamy. Twoje uwagi są dla nas bardzo cenne. Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie lub wdamy się w interesującą konwersację.

 

Autorzy serwisu

 

 

Michał

 

Ewa

michal@kamyknazdrowie.pl   ewa@kamyknazdrowie.pl
Nazywam się Michał Kamiński. Myślę że historią mojej kariery zawodowej mógłbym obdzielić kilka osób.   Niezwykły jest dla mnie świat roślin, głównie tych leczniczych lecz zapomnianych, wypartych przez przemysł farmaceutyczny.

 
     
 

Bogumił

 

Agnieszka

bogumil@kamyknazdrowie.pl   agnieszka@kamyknazdrowie.pl
Propaguję tu wiedzę o konkretnym rozwiązaniu pomagającym uzyskiwać bezpieczny i nieprzeciętnie zdrowy produkt spożywczy, który bardzo korzystnie oddziałuje na Twój organizm.   Jestem zwolenniczką zdrowego żywienia, diety slow food, kuchni sezonowej, własnych upraw i przetworów.
     
 

 

Dorota

 

Kamila

dorota@kamyknazdrowie.pl   kamila@kamyknazdrowie.pl
Jestem miłośniczką zwierząt i natury, od ponad dwóch lat wegetarianką a od jakiegoś czasu powoli wkraczam w świat zdrowego odżywiania.   Uwielbiam poznawać nowe smaki, zapachy, odkrywać mało znane warzywa i owoce.
     
     
 

Magdalena

 

Edyta

magdalena@kamyknazdrowie.pl   edyta@kamyknazdrowie.pl



Opieka marketingowa

Opiekę marketingową, a w tym: analizę ruchu na serwisie, wyznaczanie kierunku działań, sugestie dotyczące dalszego rozwoju serwisu www.kamyknazdrowie.pl, monitorowanie rynku kawowego w Internecie oraz poprawności działania serwisu w środowisku Google realizuje: